صفحه اصلی > امور ایثارگران 


نسخه چاپي ارسال به دوست


مدیرعامل شرکت آبفای گیلان در همایش ایثارگران: جایگاه مدیریتی و کارشناسی شرکت تکیه بر توان علمی و مدیریتی قشر بسیج دارد

مدیرعامل آبفای گیلان در همایش تجلیل از ایثارگران شرکت که با همکاری سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار گردید تکیه بر توان علمی و مدیریتی قشر بسیج را از افتخارات آبفای گیلان عنوان کرد.

کاظم لطفی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای گیلان با اشاره به اینکه جایگاه مدیریتی و کارشناسی شرکت تکیه بر توان علمی و مدیریتی قشر بسیج دارد آن را از افتخارات شرکت برشمرد و افزود: مسیر رو به رشد آبفای گیلان نیاز به حرکت جهادی و بسیجی وار دارد.

وی با بیان اینکه دیدگاه دولت نیز استفاده از توان علمی و مدیریتی قشر بسیج در بحث سطوح مدیریتی کل کشور می باشد خاطرنشان کرد: بسیج با حضور در عرصه علم و فرهنگ با رویکرد اقتصاد مقاومتی و نگرش جهادی موجب شکوفایی کشور خواهد شد.

مدیرعامل آبفای گیلان با تأکید بر تحقق وعده ها طی دو سال آتی تصریح کرد: ارزش زمان را باید دانست و تمامی وعده ها در تحول سازمانی این شرکت طی دو سال آینده محقق شده و نتیجه عینی آن قابل شهود خواهد بود و برنامه های شرکت به سرمنزل مقصود خواهد رسید.

وی با اعلام این خبر که 16 شهر استان دارای طرح اجرایی آبرسانی است افزود: طی 5 سال آتی کلیه طرحهای آبرسانی استان به اتمام خواهد رسید و از افتخارات نظام و دولت داشتن طرحهای اجرایی برای تمامی شهرهاست.

مهندس لطفی از گیلان بعنوان استان ضربه پذیر در مسائل زیست محیطی یاد کرد و گفت: طرح فاضلاب رشت طی سه سال آتی جمع آوری خواهد شد و شرق و غرب گیلان نیز بصورت متوازن شروع شده و در افق 1404 برنامه ها به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین یادآور شد: کارکنان آبفای گیلان در جایگاهی خدمت می کنند که بزرگترین خواستگاه رفاهی و اجتماعی است و بسیجیان با کمک به ارکان مدیریتی در تحقق اهداف شرکت و تسریع روند ارائه خدمات مناسب موثر خواهند بود.

سپس سرهنگ بایرامی معاون هماهنگی سپاه قدس گیلان ضمن سرکوب اقدامات آل سعود و سوء مدیریت آن در مناسک حج سالجاری اظهار داشت: رژیمی که مدعی خادم الحرمینی است با وقایع اخیر مردم را متأثر نمود.

وی در ادامه افزود: هشت سال دفاع مقدس حاصل مجاهدت تک تک مردم ملت و شهداست که یک بند از خاک کشور واگذار نشد.

سرهتگ بایرامی معاون هماهنگی سپاه قدس گیلان پیام هشت سال دفاع مقدس را انسجام و اتحاد تحت لوای یک پرچم و ولی عنوان کرد و تصریح کرد: با اتحاد و همدلی در تمامی امور به پیروزی خواهیم رسید و اجازه نفوذ هیچ قدرتی را به خاک ایران نخواهیم داد.

گفتنی است این مراسم با حضور معاون هماهنگی سپاه قدس گیلان، رئیس سازمان بسیج کارمندان استان، مدیرعامل، معاونین، مدیران، ایثارگران و جمعی از کارکنان شرکت در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار گردید که در پایان با اهداء لوح تقدیر و تندیس از ایثارگران تجلیل بعمل آمد.

 

 


١٤:٤٤ - يکشنبه ٥ مهر ١٣٩٤ عدد : ٢٤ تعداد نمایش : 352شناسنامه صفحه
عنوان صفحه : امور ایثارگران
مرجع اطلاعات : مرجع اطلاعات تنظیم نشده است
توسط :
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07