نسخه چاپي ارسال به دوست


برگزاری مسابقه مهارت نصب انشعاب آب در آبفای شهری استان گیلان

برگزاری مسابقه مهارت نصب انشعاب آب در آبفای شهری استان گیلان

 

معاون بهره برداری آبفای گیلان با تاکید براین نکته که بخش اعظم مشتریان شرکت­های آب و فاضلاب را مشترکین خانگی تشکیل می­دهندوخدمات رسانی مطلوب­تر به این مشترکین یکی از وظایف اصلی این شرکت­ها می­باشد،گفت: انشعاب آب مسیر اتصال شبکه توزیع آب به مشترکین است که می­بایست اصولی و منطبق بر استانداردهای ملی اجرا شود و نصب غیر صحیح یک انشعاب آب علاوه بر ایجاد اختلال در آبرسانی با جریان فشار مناسب به مشترک، باعث ایجاد خطا در اندازه ­گیری میزان مصرف و مشکلات متعدد در هنگام تعمیر و نگهداری از انشعاب می­گردد.

    غلامپور در ادامه توضیح داد: در این راستا جهت مرور قوانین و بررسی توانمندی استادکاران نصب انشعاب آب استان یک دوره آزمون مهارت نصب انشعاب در آبفای استان گیلان برگزار گردید و 5 تیم مهارت های خود را در این زمینه به معرض نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: در کنار آزمون عملی که نصب اصولی یک انشعاب آب بود، شرکت کنندگان در یک آزمون کتبی نیز توانایی خود را در خصوص اصول تئوری و استانداردهای نصب انشعاب سنجیدند.

معاون بهره برداری آبفای گیلان با اشاره به نزدیکی امتیازهای نهائی و توانایی تمامی تیم­ها در اجرای استانداردهای لازم جهت نصب انشعاب، گفت: در نهایت تیم طلیعه سازان گیتی به سرپرستی امیر بابائی، نماینده آبفای شهری رودسر به مقام اول این دوره از مسابقات دست یافت و طی مراسمی ازنامبرده تجلیل شد.

 

 


١٢:٢٧ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ شناسه خبر : ٥٦٨ تعداد نمایش : 162